Jesienna paleta barw

Planujesz ślub? Jeśli tak, to na pewno nie możesz już się doczekać tej uroczystości. Nie każdy ma takie marzenia, ponieważ są osoby, których przed ołtarz nie ciągnie. Starają się oni wręcz odciągać ten moment, nawet jeśli mają swoją druga połowę. Z czego to wynika? Zwykle z tego, że ślub oznacza przywiązanie na zawsze i dziecko. Nie każdy bowiem po tej uroczystości ma zamiar zamienić się w kanapowca. Jednak zwykle tak to właśnie wygląda, że rok po ślubie rodzi się dzidziuś i zaczyna się normalne życie nie można już pójść na dyskotekę czy napić się z kolegami czy koleżankami ponieważ w domu czeka małżonek czy małżonka z dzieckiem.

Są jedna także takie małżeństwa, które długo nie mają potomstwa i za ten czas budują dom, podróżują lub rozwijają swoje pasje. Wesele jest bardzo wyjątkową uroczystością, która przezywa każdy z małżonków.
Jednak zabaw to nie wszystko, ponieważ przed całą uroczystością trzeba tak nastawić się na przygotowania. Musimy pomyśleć o tym, jakie zaproszenia przygotować, komu wysłać, jaki lokal wybrać, zdecydować się czy będziemy woleli orkiestrę czy DJ`a.

Do tego trzeba także trochę pobiegać po urzędach i kościołach, aby zdobyć potrzebne dokumenty. Do tego dochodzą także takie kwestie jak wybór sukni, butów, dodatków, garnituru dla narzeczonego, ustalenia fryzury ślubnej u fryzjerki oraz makijażu. Dlatego też zwykle z powodu nawału obowiązków jakie trzeba wykonać przed ślubem, małżonkowie czekają z uroczystością kilka miesięcy. Trzeba także wsiąść pod uwagę uczestnictwo w naukach przedmałżeńskich. A co z wystrojem sali?  To także trzeba zaplanować.

Jesienne wesele
Każdy kto mieszka w Polsce docenia piękno pory roku jaką jest jesień. Tak samo zwykle robią przyszli małżonkowie , którzy właśnie wtedy wesela planują. Jak udekorować salę o takiej porze? Może biel? Jest to neutralny kolor, który w przypadku wesela sprawdzi się doskonale. Warto także zadbać o kompozycje białych kwiatów. Mogą także mieć inne kolory jak np. pomarańczowe czy czerwone, które znajda się w wiązance Panny Młodej. Gdzieniegdzie możemy także rozsypać kasztany i orzechy – będzie to bardzo ciekawie wyglądać. Można także zdecydować się na ciepłe kolory przewodnie. Mogą to być żółcienie, oranże czy czerwienie. Warto także sprawdzić jak prezentują się przeróżne połączenia kolorów. Jeśli kolor wybierzemy tylko jeden, to warto zadbać o to, aby w bukiecie znalazły się ciekawe dodatki. Najczęściej występują wtedy w ozdobach takie kwiaty jak róże, słoneczniki czy gerbery.

Kiedy przyozdabiamy detale, warto spojrzeć na całość. Jeśli zdecydowaliśmy się na wesele w mieście w modnym lokalu to możemy wykorzystać do ozdoby kolor fioletowy. Taki kolor będzie pasował do eleganckich i nowoczesnych wnętrz. Jeśli chcemy pokusić się o słoneczniki, to zdecydujmy się raczej na karczmę, bo tam się doskonale prezentują. Jednak wcale nie trzeba zwracać uwagi na trendy i przekonania tylko urządzić sale tak, jak podoba się nam.