Less is more dla nowoczesnej kobiety

Masz mieć już niedługo wesele? W takim razie na pewno nie możesz się już tego dnia doczekać. Takie wydarzenie jest szczególne, ponieważ w tym dniu zostają połączeni narzeczeni węzłem małżeńskim. Jest to także romantyczne, ponieważ przysięgają sobie oni miłość, wierność, uczciwość oraz to, że zostaną oni ze sobą na zawsze. Jest to uroczystość podniosła i wyjątkowa. Jednak czeka nas w takim wypadku nie tylko romantyzm i szczęście, ale także mnóstwo stresu, towarzyszy on nam nie tylko w dniu uroczystości, ale także długo przed.

Zwykle jest to około kilku miesięcy, ponieważ właśnie tyle czekają małżonkowie. Z czym węże się tak długi czas? Przede wszystkim chodzi o koszty. Trzeba prze ten czas zarobić odpowiednią kwotę na wesele. Po drugie, nie damy rady zwykle wyrobić się z dużą uroczystością w dwa czy trzy miesiące. Jest to oczywiście możliwe, ale to jeszcze więcej kłopotów i stresu, ponieważ w tak krótkim terminie nie wszystko da się załatwić.

Przygotować musimy mnóstwo dokumentów, które trzeba wybrać albo dostarczyć do urzędów czy kościoła. W tym czasie odbyć także musimy nauki małżeńskie, zamówić salę i orkiestrę oraz kreacje. W przypadku panów jest t zawsze garnitur. Bardzo rzadko zdarza się , żeby Pan Młody miał smoking czy inny rodzaj stroju. Garnitur jest uniwersalny i doskonale nadaje się na taką uroczystość. Nie jest on wśród całych wydatków zbyt drogi. Jednak trzeba umieć go dobrać. Nie powinien być za szeroki czy za wąski. Ważny jest także krój i długość spodni, ponieważ w tym punkcie najczęściej są popełniane błędy.

Panna Młoda
A co z panią wieczoru? To zwykle ona robi największą furorę, ponieważ zwracają się wszystkie oczy w jej kierunku. Dlatego też będąc Panną Młoda trzeba zadbać o to, aby prezentować się jak najlepiej. Jednak nowoczesna Panna Młoda nie zwraca zwykle uwagi na to, co powiedzą inni. Czuć ma się ona jak księżniczka i to właśnie jej ma się podobać wybrana kreacja. Jest ona odważna, nie boi się nowych rzeczy i marzeń, a także nie obawia się odejścia od tradycyjnej mody weselnej. Skoro jest się nowoczesną, to także taką suknie możemy mieć . Takim tworzenie sukien dla silnych kobiet zajęła się projektantka Agata Wojtkiewicz.

Każda kobieta marzy o ślubie z bajki, jednak nie oznacza to, że musi mieć suknię typu księżniczka. W swojej kreacji nowo upieczona małżonka powinna czuć się wyjątkowo i pięknie. Suknie dla takich kobiet o połączenie nowoczesności z minimalizmem. Suknia jest też zmysłowa i elegancka. Nie znajdziemy w niej także nic z przepychu. Minimalistyczny styl tworzą czyste i proste formy. Nowoczesna Panna Młoda potraf także dobiera c odpowiednio dodatki. Tak więc jeśli założy szafirowe kolczyki to dlatego, że pasują do kreacji. Co więcej, suknia nie musi być wcale w białym kolorze. Polki o jasnej karnacji lepiej niż w bieli prezentują się w odcieniach pastelowych.