Dodatki dla Pana Młodego

Wesele to bardzo ważna uroczystość. Praktycznie każda kobieta nie może się tego dnia doczekać. Jednak wiąże się on nie tylko ze szczęściem i ekscytacją, le także stresem. Przed weselem mamy przecież mnóstwo obowiązków. Czeka nas obliczanie na początku budżetu jakie możemy na wesele poświęcić. Musimy znaleźć lokal, który nam odpowiada, zamówić orkiestrę, catering, zaprosić gości i zająć się kreacjami. Są to ogromne koszty. Wszystko jednak zależy od tego, jak duże będzie wesele. Jeśli zdecydujemy się na tradycyjne czyli pełne ludzi i huczne, to trzeba się będzie przygotować na dość spore koszty. A co z kreacjami?

W tym wypadku najdrożej Panna Młoda, której suknia kosztować może nawet 5 tysięcy złotych. Kiedy jednak przymierzymy taką kreację to cena przestanie mieć znaczenie. Możemy także suknię wypożyczyć czy kupić używaną. Pani Młoda wygląda w niej doskonale. Większość decyduje się na kreacje typu księżniczka, ponieważ prezentują się najlepiej. Do tego doskonały makijaż, fryzura i wszyscy patrzą na Pannę Młoda z zachwytem. No dobrze, ale co z Panem Młodym? Przecież on jest równie ważną osobą na uroczystości. Dlatego też, musi mieć doskonale dobrany garnitur, który doskonale leży i świetnie wygląda , a do tego jest wygony i nie krępuje ruchów. A jakie dodatki dobrać?

Coś dla niego
Na pewno panie nie zdają sobie spray, że tak samo jak dodatków dla nich jest i dla Panów Młodych. Garnitur i buty to przecież nie wszystko. Jak połączyć ze sobą dodatki i na jakie się zdecydować? Zacznijmy może od szyi. Najpospolitszą ozdobą jest krawat. Zwykle ma on kolor szary, granatowy lub czarny. Takie kolory podkreślają karnację i odcinają e od koszuli. A co z biały krawatem? Nikt nie powiedział, że Pan Młody nie może go założyć. Dzisiaj , każdy kolor krwawa jest modny. Pamiętaj tylko , aby tworzyć całość z Panną Młodą. A coś na pierś? Najczęściej wybierana jest poszetka z chusteczki. Wkłada się ją do małej kieszonki . Wykonana jest ona z lnu, jedwabiu matowego lub bawełny. Poszetkę możemy zastąpić butonierką. Jest to przecięcie w klapie, w która zwykle władany jest kwiat. Do wyboru jest także wile innych ozdób.

Jakie buty wybrać? Najbardziej popularne to oxfordki. Są one sznurowane i mają zaokrąglone noski. Kolejnymi, które są najczęściej wybierane, to angielki. Mniej oficjalny jest ten model, a noski są albo zaokrąglone , albo kwadratowe. Do koloru butów dobieramy pasek. Klamra powinna mieć ten sam kolor co spinki oraz tarcza zegarka i reszta biżuterii.